toplu sms paketleri firma logosu

HAKKIMIZDA

toplu sms paketleri ofisi

Biz Kimiz

2010 yılından bu yana kullanıcılarına kesintisiz bir şekilde hizmet veren Toplu SMS Paketleri, gerekli altyapı yatırımları ve alanında uzman kadrosuyla kullanıcılarına Toplu SMS çözümleri sunmaktadır.

Hızla gelişen sistemi, kolay kullanım sağlayan SMS paneli ve ihtiyaç duyulan her an müşteri desteği imkânıyla uygun fiyata kaliteli hizmet vermeyi kendine ilke edinerek profesyonel ve kurumsal çalışmalarını sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ

Toplu SMS Paketleri, alanında her geçen gün kendini yenileyerek alışan, günün getirdiği yenilikleri ve teknolojiyi sürekli takip eden, müşteri memnuniyeti temel hedef olan, Toplu SMS gönderimi konusunda ise en hızlı, karlı ve çözüm odaklı hizmeti veren mobil iletişim firmasıdır.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi teknolojimiz ve özümlerimizle kullanıcılarmızın hayatlarını kolaylatrarak; Toplu SMS gönderimi konusunda ilk akla gelen ve ilk tercih edilen bir numaralı firma olmak için hız kesmeden çalımalarımıza devam etmekteyiz.


KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti en temel hedef olan firmamız, her müterisine değer ve saygı duyarak, her müşteri özeldir’ prensibiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Siz memnun olduğunuz sürece bizler daha büyük istek ve azimle çalışacaız.

Kaliteli Hizmet

Size en iyi hizmeti verebilmek adına alanında uzman çalıanları bir araya toplayarak, en iyi performans ve kaliteli iletişim için çalışmalarımıza her gün kendimizi yenileyerek devam ediyoruz.

Güvenilirlik

Bizimle paylaştığınız her bilgi TopluSmsPaketleri güvencesi altndadır. Rehberinizi ve size dair her bilgiyi güvenle koruyor ve saklıyoruz.

Çözüm Odaklı Hizmet

Her müşterimize özel atamış olduğumuz müşteri danışmanlarımıza 7/24 ulaşım imkânıyla bize ihtiyacınız olan her an yanınızda olabilmek için sizlere destek vermek en büyük önceliklerimiz arasındadır.

Hızlı Gönderim

On binlerce telefon numarasına aynı anda mesaj yollayarak ve iletim raporlarını anında görüntüleyerek; size sunduğumuz hizmetin bizler açısından ne denli önemli olduğunu görmenizi salıyoruz.

TopluSMS ile  Markanıza  Hız ve Değer Katın!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara