toplu sms paketleri firma logosu

AKLINIZDA SORU KALMASIN

Toplu SMS Sistemi ile ilgili sık sorulan soruları sizler için derledik

Sisteminiz yasal mı?

Evet. Sistemimiz tamamen yasal yollardan sizlere hizmet vermektedir. Çalıştığımız STH firma bilgileri web sitemizin alt bölümünde yer almaktadır. Dilerseniz resmi www.btk.gov.tr - BTK Yetkilendirme Sorgulama sayfasından lisans bilgilerini inceleyebilirsiniz. Çalşmış olduğumuz STH Firma lisans numarası: B273

yelikten hemen sonra sistemi kullanmaya başlayabilir miyim?

Evet, üyelikten sonra sistemi test başlığıyla kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurumsal adınızla gönderim yapabilmek için gerekli evrakları mail veya Whatsapp ile göndermeniz yeterlidir.

Evrakların asıllarını size iletmem gerekiyor mu?

Evet. Öncelikle aktivasyonu hızlandırmak adına elektronik ortamda yani Whatsapp veya E-mail ile evrakların fotoğrafını veya taratılmış nüshasını kabul ediyoruz.

Taahhüt vermem gerekiyor mu?

Hayır. TopluSMSpaketleri müşterilerinden herhangi bir taahhüt istemez. Dilediğiniz zaman yükleme yapabilir veya üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Aldığım SMS paketlerinin kullanım süresi var mı?

Hayır, İlk Alıma Özel paketlerimiz hariç dier paketlerimizin herhangi bir kullanım süresi yoktur. TopluSMSpaketleri müşterilerilerinin hesaplarından kullanmadıklar kredileri miktarları silinmez, kredinizi bitene kadar kullanabilirsiniz.

Bütün operatörlere SMS gönderebilir miyim?

Evet. Tüm operatörlere SMS gönderebilirsiniz. Sistem bu konuda herhangi bir ayrım yapmaz. Sadece Türkiye içinde Turkcell, Vodafone veya Turk Telekom yönünde mesaj gönderebilirsiniz.

SMS gönderiminde iletilmeyen SMS’ler kredi miktarımdan düşer mi?

Hayır. Sadece iletilen mesajlar kredinizden düşer. Gönderilemeyen mesajlara ait kredi toplamı 24 saatin sonunda hesabınıza geri aktarılır. İletilmeyenleri ve iade edilenleri SMS Raporları menüsü üzerinden inceleyebilirsiniz.

Panel kullanımı için program indirmem gerekir mi?

Panel kullanımı program veya herhangi bir yazılım kurulumu gerektirmez. Bu sayede sadece programın kurulu olduğu bilgisayar kullanmak zorunda kalmazsınız. İnternet bağlantısı olan her bilgisayardan veya mobil cihazdan anında SMS gönderebilirsiniz.

Abone numaralı SMS nedir?

Abone numarası, kurumsal veya bireysel abonelik oluşturan tüm müşterilerimize tahsis edilen ve 850 ile başlayan numaradır. SMS gönderirken dilerseniz size tanımlanan sms başlığı ile veya abone numaranızla sms gönderebilirsiniz. Abone numaralı sms gönderirken operatör kodu mesaj içerisinde yer almaz, dolaysı ile de mesaj karakterinizden düşmez ve bir mesaj uzunluğu tam 160 karakterden oluşur. 850'li no ile sms ücretinde herhangi bir değişiklik yoktur, mesajlarınızı ister başlıklı isterseniz de numaralı olarak aynı toplu sms paketinizden gönderirsiniz.

TopluSMS ile  Markanıza  Hız ve Değer Katın!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara