toplu sms paketleri firma logosu
toplu sms paketleri

TOPLU SMS

Toplu SMS Paketleri ile Başlıklı SMS Gönderimi Sağlayarak Mobil Pazarlama Kampanyalarınızdan Herkesin Haberdar Olmasını Sağlayın

toplu sms telefon görseli

Toplu SMS Nedir?

Toplu SMS, birden fazla alıcıya aynı anda mesaj gönderimi sağlayan hızlı bir iletişim aracıdır. Firmaların, kurumların, derneklerin veya bireysel göndericilerin hedef kitlelerine duyuru, etkinlik, özel gün mesajları, kampanya, promosyon içerikli iletilerini, alıcıların telefonuna operatör veya hizmet sağlayıcılar yardımıyla kısa mesaj olarak göndermesine Toplu SMS denir.

Toplu SMS Ne İçin Kullanılır?

Her göndericinin Toplu SMS kullanım amacı farklı olacağından, her sektör kendince bir nedenle Toplu SMS sistemine üye olarak mesaj gönderimi gerçekleştirebilir. Ancak en yaygın kullanım alanı olarak bilgilendirme, reklam, promosyon, tanıtım, randevu hatırlatma, özel gün tebrikleri, kargo takip numaraları, doğrulama kodu, şifre onayı gibi mesaj gönderimi yapan kullanıcılar Toplu SMS Sisteminden faydalanabilirler.

Toplu SMS Sistemi Neden Tercih Edilmeli?

Toplu SMS Sistemi; büyük kitlelere ulaşabilmenin ve pazarlama kampanyalarınızı duyurabilmenin en kolay, hızlı, karlı ve etkili yoludur. En çok tercih edilen iletişim aracı olan Toplu SMS Sistemi, panel içerisinde bulunan raporlama özelliği ile mesajların ulaşıp/ulaşmadığı kişi sayısına da erişebilmenizi sağlar.

Toplu SMS Sisteminden Kimler Yararlanabilir?

Toplu SMS gönderimi yapabilmek için yasalara uygun hareket edilmelidir. Reşit olmuş her birey Toplu SMS gönderim işlemini kişisel olarak kullanabileceği gibi, gerekli belgeleri olan tüm özel ve tüzel işletmeler, dernekler, vakıflar, siyasi parti üyeleri de Toplu SMS sisteminden yararlanabilmektedirler.

toplu sms
toplu sms

Başlıklı SMS Nedir?

Toplu SMS gönderirken, SMS başlığınız rastgele bir telefon numarası yerine kurum adınızla iletiliyorsa bu işlem başlıklı SMS gönderim kapsamına girmektedir. Toplu SMS sayesinde birçok hedef kitleye ulaşarak hızlı, karlı ve etkili bir şekilde pazarlama kampanyaları gerçekleştirebilirsiniz. Başlıklı Toplu SMS sayesinde ise, alıcılarınıza kurum isminizle SMS göndererek hem kurumsal kimlik imajınızı yükseltebilir hem de müşterilerinizde güvenli bir alışveriş hissinin altyapısını oluşturabilirsiniz.

Kişiye Özel Hitaplı SMS Nedir?

Toplu SMSlerinizi iletirken; mesaj içeriğinizde ‘Değerli üyemiz’, ‘Sayın Müşterimiz’ gibi klasikleşmiş ibareler kullanmak yerine, her telefon numarası kime aitse o kişinin isim ve soyismiyle mesaj göndererek iletilerinize dikkat çekmek istiyorsanız kişiye özel hitaplı SMS gönderimi yapmanız gerekmektedir. İster panel üzerine rehberinizi eklerken numaraların kime ait olduğunu yazabilir isterseniz de ‘özel excel ile yükle’ butonuna isim soyisim şeklinde hazırlayacağınız excel dosyasını yükleyebilirsiniz. Sistem, dosya üzerinde yazılan tüm isimleri tek tek mesaj içeriğine çekerek, her alıcıya özel hitaplı mesaj gönderimini otomatik olarak gerçekleştirecektir.

TopluSMS ile  Markanıza  Hız ve Değer Katın!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
Ara
İş Ortaklığı