toplu sms paketleri firma logosu
Toplu SMS Göndermenin 5 Avantajı

Toplu SMS Göndermenin 5 Avantajı

‘Bulk SMS’ adıyla bilinen Toplu SMS, dünyanın her yerinde yaygın olarak kullanılan bir iletişim aracıdır. Mobil pazarlamanın da önemli bir ayağı olan Toplu SMS Sistemi her büyük/küçük işletme tarafından pazarlama/reklam kampanyalarında, randevu hatırlatıcı SMS kapsamında ya da bilgilendirme amacıyla kullanılmaktadır. Kullanıcıların telefonlarına kısa mesaj şeklinde iletilmesiyle çift taraflı iletişim kanalı olarak karşımıza çıkan Toplu SMS, oluşturacağınız mobil pazarlama kampanyalarının ise en ekonomik destekçisidir.

Tek bir tuş aracılığıyla milyonlarca kişiye ulaşmanızı sağlar

Toplu sms gönderme programı aracılığıyla sistem üzerine kaydedeceğiniz binlerce kişiye aynı anda mesaj gönderimi sağlayarak zamandan ve emekten tasarruf sağlayabilirsiniz. Tek bir tuş sayesinde binlerce kişiye ulaşmanın rahatlığı ile dilediğiniz kadar mesaj gönderimini program üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Başlıklı SMS gönderim desteği ile firmanızın kurumsal imajını yükseltir

Oluşturmuş olduğunuz reklam, promosyon, pazarlama kampanyalarınızı ya da bilgilendirme mesajlarınızı rastgele oluşturulan bir numara yerine firmanızın adıyla alıcılarınıza iletilmesi, firmanızın tanınırlığını artıracağı gibi kurumsal imajınızı yükseltmeye de yardımcı olur.

Mobil pazarlama seçenekleri arasında en ekonomik yoldur

Oluşturacağınız pazarlama kampanyalarını hedef kitlenize ulaştırmak istiyorsanız, Toplu SMS sistemi kullanıcılarına en ekonomik gönderim imkânını sunmaktadır. Toplu SMS, mobil pazarlama seçenekleri arasında en ekonomik yol olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hitaplı gönderim seçeneği sayesinde kişisel hizmet sunmanızı sağlar

SMS paneli içerisinde bulunan hitaplı gönderim seçeneği, ileteceğiniz her mesajı müşterilerinizin adıyla göndermenizi sağlar. Bu sayede, mesaj içeriğinde kendi adını gören alıcı mesajı okuma isteği duyacağından; mesajlarınızın okunma oranını yükseltebilirsiniz.

Her telefona iletim gerçekleştirebildiğinden hedef kitlenizi genişletir

Toplu SMS, internet erişimi olmayan telefonlara bile mesaj gönderimi gerçekleştirebildiğinden gönderdiğiniz tüm mesajların alıcılarına ulaşmasını sağlar. Bu özelliği sayesinde hedef kitlenizi artırmanın yanında ilettiğiniz mesajlara gerçek dönüşler almanıza da yardımcı olur. 

Siz de Toplu SMS sisteminin bu ayrıcalıklı imkânlarından yararlanmak istiyorsanız ücretsiz üyelik oluşturarak SMS gönderimine başlayabilirsiniz.

Üyelik işlemleri hakkında daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

TopluSMS ile  Markanıza  Hız ve Değer Katın!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara