toplu sms paketleri firma logosu
Toplu SMS'i Markanız İçin Fırsata Çevirin

Toplu SMS'i Markanız İçin Fırsata Çevirin

Toplu SMS kullanımının hayatımızdaki yeri cep telefonlarının kullanımının artmasıyla birlikte önem kazandı. Telefonlarımızın her daim elimizde olduğunu düşünürsek, ekrana düşen bir bildiriminin görüntülenmesi ve okunması da saniyeler içerisinde gerçekleşiyor.  Bu noktada da toplu SMS gönderimlerini fırsata çevirerek pazarlama ve reklam kampanyalarına dönüştürmek şirket sahiplerinin vazgeçilmez bir parçası haline geldi.

Toplu SMS Sistemi’ni Nasıl Fırsat Haline Çevirebilirsiniz?

1. İndirim ve Kampanya Mesajları Göndererek

Ürününüzde yeni bir indirim ya da kampanya hazırlamayı düşünüyorsanız, Toplu SMS gönderimi ile kısa süre içerisinde büyük kitlelere ulaşmak çok kolay. Hem en ekonomik hem de en kolay yol olan kurumsal SMS’ler ile müşterilerinizin indirimlerden anında haberdar olmasını sağlayarak satışlarınızla birlikte müşteri memnuniyetinizi de artırabilirsiniz.

2. Yeni Çıkan Ürünlerden Herkesin Haberdar Olmasını Sağlayarak

Piyasaya yeni bir ürün sunma hazırlığı içerisindeyseniz önemli kıstaslardan biri ürünün size olan getirisi olacaktır. Toplu SMS gönderimi sayesinde müşterilerinizin üründen haberdar olmasını sağlayarak ürününüzün bilinirliğini ve satış hacmini yukarı çekebilirsiniz.

3. Müşteriye Özel İndirim Kodları Sunarak

Müşteri kazanmaktan daha önemli ve zor bir yol olan kalıcı müşteri kazanmak yalnızca o müşteri bazında özel bir hizmet sunmaktan geçer. Siz de kalıcı müşteriler kazanmak için kullanıcılarınıza alışverişlerinde kullanmaları için SMS kodları belirleyebilirsiniz. Bu sayede gelirinizle beraber müşterilerinizin memnuniyetini artırmakla kalmaz kalıcı müşteriler de elde edebilirsiniz.

4. Kargo Takip Numaraları Paylaşarak

İnternet siteniz üzerinden alışveriş yapan müşterilerinize kargolarıyla alakalı güncel bilgi ve takip numaraları paylaşmak her daim yararlı ve müşterinizi mutlu edecek bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Kargo işlemleri hakkındaki ayrıntıları SMS yoluyla paylaşarak müşterilerinizin siparişleri ile ilgili merak ettikleri tüm soru işaretlerini zahmetsiz bir şekilde cevaplayabilirsiniz.

Siz de yukarıdaki adımları kurumsal şirketiniz ya da markanız için uygulayarak Kurumsal Toplu SMS’in sunduğu avantajlardan ve getirilerden yararlanabilirsiniz. Toplu SMS’in sunduğu diğer avantajları okumak için tıklayabilir  ya da 0212 909 29 92 numaralı hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TopluSMS ile  Markanıza  Hız ve Değer Katın!
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al
İş Ortaklığı
Ara